V ulici Československých letců ve Varnsdorfu hořela digestoř, hasiči ji rychle uhasili

25.02.2023, 22:17 Požáry

25.02.2023 22:17, POŽÁR, NÍZKÉ BUDOVY, Varnsdorf, Československých letců, jednopatrový dům, hoří digestoř.

V zasněžený sobotní večer bylo na tísňovou linku hasičů oznámeno, že v jednom z domů na ulici Československých letců ve Varnsdorfu hoří digestoř. Na místo vyjely jak dvě cisterny profesionálních hasičů, tak dobrovolná jednotka s cisternou další.

Vybaveni vodním proudem hasiči došli až do kuchyně v prvním patře a digestoř, ze které šlehaly plameny a olizovaly strop, rychle uhasili a zabránili tak dalším škodám.

Následně prostory zkontrolovali termokamerou a vylezli i na střechu, aby ověřili, že se tam požár nerozšířil.

Na místo následně dorazil hasičský vyšetřovatel.