Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

29.4.2004 – Varnsdorf

Cvičení

14. a 15. května se bude HZS ve Varnsdorfu provádět školení nosičů dýchací techniky (DT). V rámci zakončení tohoto školení absolvují hasiči i připravený zkušební polygon. Někteří místní si ho však v rámci nácviku mohli vyzkoušeli již ve čtvrtek.

Bylo zapotřebí změřit čas a určit trať, po které bude polygon probíhat. To je také ideální situace pro vyzkoušení si, jaké to je mít na obličeji dýchací přístroj. Bylo nás šest a velitel nám nedopřál ani chvilku odpočinku.
Následuje několik fotografií po návratu. Optimistické výrazy v obličejích svědčí o úspěchu záměru velitele.


02.05.2004, 21:22 | Ducháčková Jana