K požáru do Kmochovy ulice vyjížděly tři jednotky, byt byl zakouřený od hrnce

27.03.2022, 17:42 Požáry, Zásahy

27.03.2022 17:42 POŽÁR, VÝŠKOVĚ BUDOVY, Varnsdorf, Kmochova, zakouřený byt, nemůžou přijít na to, odkud to jde, je to i ze stoupaček v patrech dole.

„Zakouřený byt v paneláku, nahoře i dole“ a už to zase jelo. Do Kmochovy ulice ve Varnsdorfu byli vysláni jak profesionální varnsdorfští hasiči, tak dobrovolné jednotky z Varnsdorfu i Rumburku.

Zatímco jedna část hasičů hledala možný zdroj zakouření v horních patrech, další hasiči díky informacím od obyvatelů pátrali níže.

Nakonec byli kontaktováni majitelé jednoho zamčeného bytu a po jejich příchodu a otevření bylo jasno – byt byl celý zakouřený od zapomenutého jídla na plotně.

Hasiči hrnec s jídlem odnesli na balkon, prostory přirozeně odvětrali a zásah ukončili.