K dopravní nehodě na Studánce vyjeli profesionální i dobrovolní hasiči

07.03.2022, 18:00 Nehody

07.03.2022 18:00 DOPRAVNÍ NEHODA, SE ZRANĚNÍM, Varnsdorf, Studánka, na konci obce Studánka, dostali smyk, zlomená ruka.

V šest hodin večer bylo na tísňovou linku oznámeno, že na Studánce došlo k nehodě osobního vozidla. Na místo okamžitě vyjeli profesionální hasiči z Varnsdorfu a k hrozivě vypadající nehodě dorazili ze záchranných složek jako první.

Předlékařskou pomoc osobám už poskytovali svědci nehody.

Hasiči standardně zabezpečili místo nehody, provedli protipožární opatření a do příjezdu sanitky se připojili k poskytování první pomoci.

Následně čekali na zadokumentování nehody, když na tísňovou linku přišla další žádost, otevření bytu ve Varnsdorfu. Na místo nehody proto byla vyslána dobrovolná jednotka, zatímco profesionální kolegové jeli zpět do města otevřít byt. To nakonec nebylo potřeba, tak se obě jednotky potkaly opět na Studánce a po odtažení vozidla byla uklizena a zprůjezdněna vozovka.

Že se jednalo o zcela zbytečný hazard se životy nejen svými, ale i případných protijedoucích, snad není třeba dodávat.