Požár komína domu v ulici Nymburská likvidovali profesionální i dobrovolní hasiči

15.02.2021, 14:10 Požáry

15.02.2021 14:10, POŽÁR, NÍZKÉ BUDOVY, Varnsdorf, Nymburská, plameny z komína.

Po 14. hodině vyjela profesionální jednotka do Horního Podluží k nahlášenému požáru komína. Ještě před nimi na místo dorazila podlužská dobrovolná jednotka, která zjistila, že situace na místě není nijak závažná.

Když profesionální jednotka přijížděla, na operační středisko bylo nahlášeno, že hoří další komín, tentokrát ve Varnsdorfu, v Nymburské ulici.

K události byla otočena profesionální jednotka, zároveň vyjeli dobrovolní hasiči z Varnsdorfu a Rumburku. Varnsdorfská dobrovolná jednotka dorazila jako první a zjistila, že komín opravdu hoří plamenem.

Společně s profesionálními kolegy byl požár zlikvidován, hasiči museli pro efektivní zásah odmontovat komínovou stříšku. Rumburská jednotka byla cestou odvolána.