Úklid oleje a posun vozidla v ulici Čsl. letců zajistili hasiči

07.03.2021, 21:43 Kapaliny, Odtahy

07.03.2021 21:43 ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK, NA POZEMNÍ KOMUNIKACI, Varnsdorf, po autonehodě (zablokovala se jí kola), únik oleje, nad přejezdem na Pražský.

V ulici Čsl. letců došlo k technické závadě na motorovém vozidle. Dobrovolná jednotka na místo vyjížděla vozidlem Unimog. Na místě se již nacházela jednotka HZS, která sanovala únik oleje.

Poškozené motorové vozidlo stálo v prostoru křižovatky na frekventované komunikaci a bylo zapotřebí jej z místa odstranit. Na manipulaci s vozidlem byla použita hydraulická ruka, rozpěrka s háky a široké kurty.

Pomocí techniky byla zvednuta přední část poškozeného vozidla, které bylo následně po zadních kolech pod dvou manipulacích odstraněno z hlavní komunikace do přilehlé boční ulice Horská, odkud bude vozidlo následně odvezeno odtahovou službou.