Požár vozidel u bývalé drůbežárny v Dolním Podluží likvidovaly čtyři jednotky

04.02.2022, 04:23 Požáry

04.02.2022 04:23 POŽÁR, DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY, Dolní Podluží, auta venku, hoří několik aut, u bývalé drůbežárny.

Zatímco profesionální jednotka z Varnsdorfu zasahovala u Rumburku u jiné noční události, bylo 4. února 2022 na tísňovou linku oznámeno, že v Dolním Podluží hoří několik zaparkovaných automobilů u bývalé drůbežárny.

Poplach byl před půl pátou ráno vyhlášen jak dobrovolným hasičům z Varnsdorfu, tak i kolegům z Dolního Podluží, Horního Podluží a Rumburku.

Když dolnopodlužští hasiči přijeli jako první na místo, v uzamčeném areálu bylo v plamenech několik odstavených vozidel. Nataženo bylo několik vodních proudů a plameny byly postupně rychle zlikvidovány.

Proč k požárům došlo, to na místě zjišťoval hasičský vyšetřovatel. Zasahovali také státní policisté.