Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

16.3.2004 Požár zahradní chatky

Požáry

K dalšímu požáru zahradní chatky vyjížděli v noci varnsdorfští profesionální i dobrovolní hasiči…

Krátce po třetí hodině ranní vzplály v části zarádkářské kolonie hned dva objekty – zahradní chata a kolna na nářadí. Požár byl viditelný již na velkou vzdálenost, při příjezdu jednotek byl na konci třetí fáze hoření, proto byl nasazen vysokotlaký proud a jeden proud „C“ na likvidaci požáru. V chatce přespávali dva bezdomovci, které si na místě převzala Policie čR. Příčinou požáru byla zřejmě nedbalost při kouření, či při manipulaci s otevřeným ohněm. Oba objekty byly požárem zcela zničeny.


16.03.2004, 10:08 | Sucharda Jiří