Hrátky na ledě

13.03.2004, 00:00 Novinky

V sobotu dne 6.3.2004 proběhly další mezinárodní Hrátky na ledě mladých hasičů…

Akce, která vhodně doplňuje zimní „nečinnost“ mladých hasičů pořádáme již pátý rokem. Letošní rok zahájil místostarosta města a zároveň velitel JSDH Varnsdorf pan Jiří Sucharda. Soutěže se zúčastnila družstva z Varnsdorfu, Rumburka, Mikulášovic, Velkého Šenova, Seifhennersdorfu a Grosspostwitz. Poté již následovaly 3 hodiny bruslení, soutěžení a hraní. Počasí bylo nádherné a mrazivé, po skončení soutěží proběhlo vyhodnocení, kde tak jako vždy, vyhráli první místo všichni, kteří se zúčastnili. Po svačince v restauraci Rozkrok se vydali obdarovaní dorty a diplomy domů. Další fotky z průběhu soutěžních disciplín od rumburské kamarádky a fotografky Nikoly najdete v sekci Mladí hasiči už příští týden.