Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

21.03.2017 – Nehoda osobního vozidla v ulici Moravská

Nehody

21.03.2017 18:12 DOPRAVNÍ NEHODA, ÚKLID VOZOVKY, Varnsdorf, Moravská, auto na střeše.

Několik málo minut po osmnácté hodině dne 21. března 2017 vyjela varnsdorfská profesionální jednotka do ulice Moravská k nahlášené dopravní nehodě. Osobní vozidlo dle oznámení skončilo na střeše.

Po příjezdu hasičů na místo u události již zasahovala policejní hlídka. Vozidlo skončilo po sjetí ze srázu v jeho polovině, střechou dolů. Zadní částí se zaklínilo o strom, jako zázrakem nebyl nikdo zraněn.

Po provedení základního protipožárního opatření na místo dorazila místní dobrovolná jednotka s Unimogem, pomocí něj bylo už za tmy – po vyšetření nehody dopravní policí – pomalu a opatrně vyproštěno zpět na vozovku. Jeho odvoz si zajistil majitel.


22.03.2017, 09:43 | Šafus Michal