05.08.2014 – Požár skladu vedle vlakového nádraží ve Varnsdorfu

05.08.2014, 08:13 Požáry

05.08. 05:36:04 POŽÁR, PRŮMYSLOVÉ, ZEMĚDĚLSKÉ OBJEKTY, SKLADY, I.st. Varnsdorf, Nádražní, vedle nádraží je sklad, dřevěný, vysoký 4-5 metrů, hoří plamenem.

K nahlášenému požáru skladu vedle vlakového nádraží ve Varnsdorfu vyslalo ústecké operační středisko profesionální i dobrovolné hasiče z Varnsdorfu, na místo vyjela také liberecká drážní jednotka.

Jak po příjezdu na místo profesionální hasiči společně s přítomnými policisty zjistili, hořelo blízko vstupních dveří ze strany kolejí. Díky včasnému nahlášení požáru nedošlo k jeho rozšíření a plameny tak zvládla zlikvidovat profesionální jednotka, dobrovolná vyjíždět nakonec nemusela.

Protože se jednalo o objekt blízko kolejí, navíc ve správě Českých drah, na místo dorazili hasiči HZS SŽDC Liberec. Krátce po nich na místo přijel také správce objektu, který zajistí jeho zabezpečení.