Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Medaile ke 140. výročí českých dobrovolných hasičů

Ocenění

Sdružení hasičů čech, Moravy a Slezska vydalo v letošním roce pamětní medaili ke 140. výročí založení prvního českého hasičského dobrovolného sboru ve Velvarech.

V roce 2004 oslaví Sdružení hasičů čMS 140 let od vzniku prvního českého dobrovolného hasičského sboru. V souvislosti s tímto výročím budou probíhat oslavy, které vyvrcholí ve dnech 4.- 5.června 2004 v Litoměřicích na akci pod názvem „Hasičské slavnosti Litoměřice 2004“. K tomuto výročí byla navržena pamětní medaile pro členy SH čMS, ale i pro fyzické osoby, které se zasloužily o rozvoj dobrovolné požární ochrany. Medaile mohou udělit Sbory dobrovolných hasičů, okresní sdružení hasičů a výkonný výbor SH čMS. Distribuce těchto medailí je prováděna Kanceláří SH čMS na základě sumarizačních objednávek z OSH. Cena je 100,- Kč za kus.


06.02.2004, 08:00 | Ducháčková Jana