Dobrovolní hasiči přeberou od kraje dar

09.09.2013, 12:45 Technika

Ústecký kraj pro jednotky Sborů dobrovolných hasičů obcí (JPO III) v kraji zakoupil jako dar motorovou stříkačku TOHATSU VC85BS včetně příslušenství.

Deset vybraných jednotek požární ochrany v kraji, každý rok obdrží během čtyř let tuto techniku. Po dohodě s Krajským ředitelstvím Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje byla vybrána v letošním roce Vaše jednotka na předání této techniky.

Předání motorové stříkačky vybraným obcím se uskuteční při vyhodnocení soutěže dobrovolných hasičů „TOHATSU FIRE CUP“ jako memoriál Pavla Doubravy na Městském stadionu v Ústí nad Labem, dne 28. září 2013 od 10:30 hodin, za účasti RSDr. Stanislava Rybáka, 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje. Zahájení soutěže je plánováno na 9:00 hodin.

Čerpadlo Tohatsu VC85BS s kulovými uzávěry

Plovoucí sací koš ZHT Amphibio