27.09.2011 – Požár vagonu na nádraží

28.09.2011, 00:30 Požáry

27.09. 22:54:45 POZAR, DOPRAVNI PROSTREDKY, I.st.Decin, Varnsdorf, Nadrazni, na nadrazi hori vagon.

Po až nezvykle dlouhém období bez událostí byl varnsdorfským dobrovolným hasičům vyhlášen noční poplach. Dle hlášení se na nádraží nachází hořící vagon. První se na místo dostávají policisté, kteří jsou ve Varnsdorfu mimojiné i kvůli napjaté situaci a potvrzují požár vagonu v plném rozsahu.

Na místo přijíždí profesionální hasiči a začínají hasební zásah, protože je akutně ohrožena budova sousedící s kolejištěm. Plameny jsou postupně hašeny, na místo se během krátké doby dostavují dobrovolní hasiči a pomáhají při dohašovacích a rozebíracích pracech.

Zanedlouho je vagon uhašen a dobrovolná jednotka odjíždí zpět na základnu.

Na posledních fotografiích stav vagonu před požárem, v únoru roku 2007.

[googleMap]map[/googleMap]