28.08.2006 – Studánka, dopravní nehoda

04.09.2006, 07:00 Nehody

Na silnici 1/9 na Studánce došlo k další nehodě nákladního vozidla…

Tentokrát však nešlo o nehodu kamionu, na kterou jsme na této mezinárodní komunikaci už celkem zvyklí, ale o převrácení nákladního vozidla Škoda 706 „trambus“ jedoucí na místní stavbu a to ještě na konci delšího prudkého stoupání, kde je rychlost vozidla minimální. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, příčinu šetří policie. Naše jednotka na místo nevyjížděla, já jsem byl na místě nehody první společně s Městskou policií, neboť jsem právě vyjížděl na cestu do Ústí nad Labem, když mi kolega volal, že se před ním převrátil náklaïák.
Jednotka HZS odpojila baterie a po vyšetření nehody a následné vytažení vozidla jeřábem provedla ošetření místa nehody a odebrání kontaminované zeminy pod nádrží a bateriovým prostorem.