07.07.2011 – Požár objektu v ulici Mikoláše Alše

07.07.2011, 17:58 Požáry

07.07. 13:35:22 POZAR, VYSKOVE BUDOVY, I.st. Děčín, Varnsdorf, Mikoláše Alše, požár domu, bývalý objekt OSP, hustý černý dým, není obydlený.

Dnes krátce po půl druhé odpoledne, tedy přesně v okamžiku, kdy Varnsdorfem projížděl peleton cyklistického závodu Tour de Feminin a hasiči zajišťovali jeho hladký průběh směrem na Studánku, se ozvaly ve městě sirény, které neznačily nic dobrého.

Jednotka profesionálních hasičů se tak okamžitě vydala do ulice Mikoláše Alše (nedaleko benzínky na Plzeňské) k nahlášenému požáru neobydleného domu, ze kterého se oknem valil černý dým. Po příjezdu na místo byl zjištěn „starý známý objekt“ a byl zahájen průzkum budovy. Oheň v přízemí byl v dýchací technice rychle lokalizován a ještě rychleji zlikvidován, při průzkumu objektu nebyl nikdo nalezen.

Hasiči následně objekt odvětrali a místo předali zástupcům státní a městské policie.

[googleMap]map[/googleMap]