Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

07.05.2011 – Nenahlášené pálení odpadu

Požáry

07.05. 21:17:54 POZAR, LESNI, POLNI POROST, TRAVA, I.st. Decin, Varnsdorf, Zilinska, pozar travy nebo lesa, od posty smer do lesa.

Po dlouhém předchozím pátrání po pohřešované osobě se Varnsdorfem před půl desátou opět ozvaly sirény, tentokrát značící nahlášený požár trávy či lesa v přímce jakoby prodlužující ulici Žilinskou. Na místo byly vysláni hasiči z HZS Varnsdorf a JSDH Varnsdorf.

Po příjezdu do Zhořelecké ulice zjistila jednotka HZS Varnsdorf neohlášené pálení již zbytečného dřevěného stavebního a domácího materiálu (palety, skříně apod.), hasiči proto odjeli zpět na základnu.

V této souvislosti opět apelujeme na občany, aby každé větší pálení preventivně bezplatně oznamovali prostřednictvím interaktivního formuláře na operační středisko.

[googleMap]map[/googleMap]


07.05.2011, 22:56 | Šafus Michal