28. 5. 2006 – Varnsdorf, požár chatky

02.07.2006, 10:26 Požáry

Musim se omluvit všem pravidelným čtenářům, ale červen byl poněkud hektický a tak jsme Vás trošku „zanedbávali“. Proto se teï pokusíme alespoň několika akcemi se ke konci května a k červnu vrátit. První z této řady se vrátíme k požárům a to požárem chatky v čelakovické ulici.

Naše jednotka byla operačním střediskem povolána na požár zahradní chatky v čelakovické ulici. Na místě již zasahovala místní jednotka HZS a požár se nacházel ve třetí fázi požáru (celkový rozvoj). Naše jednotka prováděla doplňování vody z CAS32 T813 a členové prováděli dohašování ohnisek požáru a prohlídku objektu, během které byl nalezen 1x kanistr 5 l s benzínem (do sekačky)a 2 x PB lahev 2 kg (na vaření). Po příjezdu vyšetřovatele a majitele objektu byla nalezena ještě třetí lahev PB 2 kg (i s vařičem) roztržená během požáru.