Další práce na Tatře 148

23.04.2006, 14:00 Technika

Dnešní článek o postupujících pracech pro Vás připravil náš mladý kolega Honza Přerovský a píše:“Milan Fiala mě pověřil natíráním levého boku naší Tatry.Tak sem se do toho pustil.“

Znuděn cestou z intru jsem napsal Milanovi jestli nechce udělat něco na Tatře, zase volnej víkend… Stavil jsem se za ním ještě ten večer v hasičárne, kde byl už asi trochu omámen ředidlem :-) Dal mi instrukce o natírání a další den ráno jsem se do toho dal… Tentokrát sem se nainhaloval trochu já, ale nic me neodradilo nesplnit cíl, natřít základovkou bok celé nástavby 2. nátěry, a to samé kolem kol a spodek blatníku, kam sem se sotva protáhl. Zabil jsem sobotu a zase sem trosku pomohl workoholikovi Milanovi a naší technice…

Přerovský Jan
PO 2. Strojník pož. techniky
Chomutov