Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

31. 3.2006 – zahájení prací na Tatře 148

Technika

Po příjezdu z Poličky jsme byli dohodnuti, že celou Tatru obrousíme a po výměně předních blatníků i nastříkáme…

Po kontrole celého vozidla, navázání nových a starých částí jsme se rozhodli, že odstraníme kompletní boky nástavby a po nezbytných opravách roštu se vyrobí nová karoserie (tentokrát celá hladká), dodělají se boční a zadní schránky, vyrobí police a regálky, vymění přední blatníky a poté se celá zrekonstruovaná karoserie včetně nástavby olakuje. Mezitím se stihla dokončit repase kabiny T813, která byla po mytí odvezena do jiné garáže a zakryta. Její čas přijde až později, kdy bude hotová Tatra 148.


08.04.2006, 08:00 | Sucharda Jiří