22. 2.2006 Polička, konzultace opravy CAS

05.04.2006, 08:00 Technika

Na výzvu ředitele podniku THT pana Ing. červeného jsme se zajeli podivat do výrobního závodu v Poličce, kde se realizuje první část přestavby naší „babči“…

Během ní došlo k celkové opravě a vylaminování nádrže rozšířené o původní prostor nádrže na pěnu, demontáž kompletních rozvodů sání a přiměšování pěny a jedné lafetové otočné proudnice. Dále byly obě přední skříně vyloženy Al plechem a doplněny roletami, zadní část je celá uzavřená s roletou a dovybavená navijákem s el. pohonem a vysokotlakou proudnicí a na nástavbě jsou doplněny držáky pro nastavovací žebřík a Al bedna na nářadí. Doplněn byl také žebřík s plošinou na pravé zadní straně nástavby a nové osvětlení všech tří skříni a nástavby. Do předních sedaček byly doplněny držáky dýchacích přístrojů Saturn. O další části přestavby, tentoráte už doma, Vás budeme brzy informovat.