9. 3.2006 Varnsdorf, požár bytu

28.03.2006, 08:00 Požáry

Před půl dvanáctou v noci všechny probudil zvuk sirény…

naše jednotka byla operačním střediskem povolána na požár bytu v Hrnčířské ulici č.p. 2725 ve třetí patře. Při příjezdu již požár hasili příslušníci OO PčR ve Varnsdorfu, které vystřídali příslušníci HZS Varnsdorf. Hašení probíhalo z funkčního domovního hydrantu. Jednotka po příjezdu dělala zálohu na místě, poté s vozidlem CAS32 T813 dotáhla žebřík AŽ 30 na místo pod okna a následně ho opět vytáhla na komunikaci. Velitel družstva Milan Fiala po příjezdu záchranné služby vynesl v náručí nadýchanou dívku (nájemkyni bytu) a předal ji do péče RZS. Po příjezdu vyšetřovatele na místo události pomáhal velitel jednotky s rozebíráním konstrukcí při ohledání místa události. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila zpět na základnu. Technika v pořádku, příslušníci bez zranění. Vozidla ve výjezdu v 01:30 hod.