22.10.2010 – Požár kůlny u starého nádraží

22.10.2010, 17:36 Požáry

16:32:52 POZAR, NIZKE BUDOVY, I.st. Děčín, Varnsdorf, budova starého nádraží, vedle hoří kůlna. Dobrovolní a profesionální hasiči vyjížděli na požár přístavku – kůlny – na starém nádraží. Požár nahlásil vrátný z protilehlých Technických služeb.

V době příjezdu intenzivně hořelo v jedné místnosti směrem ke kolejišti a požár se zvolna přes strop dostával do prostoru krovů. Jednotky HZS a SDH vyjížděly k události v plné sestavě, tedy dvě vozidla prvního zásahu doprovázené dvěmi velkokapacitními cisternami.

Po lokalizaci požáru bylo provedeno odvětrání celého objektu a jeho následná prohlídka. V objektu kde občas přespávají bezdomovci, či squoteři se naštěstí v době požáru nikdo nenacházel. Po likvidaci  všech ohnisek požáru a prohlídce objektu vyšetřovatelem příčin vzniku požáru se obě jednotky vrátily zpět na základnu.

Při zásahu nebyla poškozena technika, ani nebyl nikdo zraněn.

[googleMap]map[/googleMap]