1. 2.2006 – Studánka, vyproštění

04.02.2006, 09:09 Nehody

Druhého února jsme opět s Tatrou vyrazili na Studánku, kde spadlo do příkopu vozidlo Liaz Bobr naší městské firmy Ekoservis.

Na místě jsme zjistili, že vozidlo je spadlé do příkopu na téměř stejném místě, jako vozidlo stejné firma 20.prosince (také jsme ho vyprošťovali). Jelikož zůstaly na hraně příkopu zřejmě stopy po předchozím vyprošťování, vozidlo do nich najelo a zapadlo do příkopu o 3 metry blíže, než předtím. Mezitím, než jsme navázali lana, pracovníci Ekoservisu odházeli sníh od zadních kol. Při prvním pokusu o vyproštění sjela do příkopu i naše Tatra. Proto jsme vozidla opět rozpojili a s Tatrou přejeli zcela na druhou stranu vozovky. Při druhém pokusu musela Tatra sjíždět až do druhého příkopu, aby plné vozidlo dostala na silnici, po pár metrech se na vozovku (těsně před sloupem el. vedení) vyhoupl i předek vozidla. Po odjezdu obou vozidel projely zmiňovaný úsek Technické služby, které vozovku uklidili a ošetřily posypem.