21.1.2006 – práce na nové kabině

25.01.2006, 08:00 Technika

Jak jste mohli vidět na našich stránkách, v prosinci jsme zakoupili novou kabinu na náš tahač…

Nakonec vše dopadlo jinak, rozhodli jsme se pro velkou rošádu jako v šachu :-), po důkladném ošetření a nastříkání bude nová kabina umístěna na náš speciál CAS 32 T 813 8×8, protože bude zcela nová a v super úpravě. Na sundané kabině se ošetří podlaha, nastříká vnitřek a pak přijde na tahač, který bude v provozu méně a tak na něm starší kabina vydrží. Na nové kabině hned započaly práce, nejdřív se zdemontovaly dveře a skla, poté se zcela vyklidila až na plech a poté se začala brousit. Jako další krok nastala údržba podlahy, proto byla převrácena na bok a práce dále pokračují. V sobotu (ostatně tak jako vždy) jsme u práce našli Milana Fialu, pomáhal mu Honza Přerovský.