Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

31. 12. 2005 – Varnsdorf, Silvestrovský běh

Město

Tak jako každý rok jsme jako spolupořadatelé pomáhali zajišťovat Silvestrovský běh…

Jednalo se již o 41. ročník běhu městem, který se koná na Silvestra dopoledne v několika kategoriích. Začíná se dětskými běhy od těch nejmenších až po běh na 5 km dospělých. Letošní ročník se těšil mimořádně vysoké účasti soutěžících i přihlížejících. Součástí závodu byl samozřejmě hod válečkem na nudle a vlastní muže v ženské kategorii, vrh kládou z lesa českého v mužské kategorii a 9.ročník cyklistického kritéria horských kol na 12,5 kilometru. Ve skutečně chladném a mrazivém prosincovém počasí se závodilo s dobrou náladou, nechyběl ani teplý čaj, svařáček, grilovaná kuřata a pro pořadatele a soutěžící vynikající gulášek.


10.01.2006, 08:00 | Kmochy