Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

6. 12.2005 – Studánka, dopravní nehoda

Nehody

V ranních hodinách nepřizpůsobila řidička vozidla Škoda Forman převážející postižené dítě rychlost jízdy…

a ve stínu najela na ledovou plochu, na které nezvládla vozidlo a vyjela mimo vozovku. Po nárazu do pařezu se zapíchla přední část vozidla a následovaly dva kotrmelce ve vzduchu kde vozidlo po cca 7 metrech dopadlo na střechu. Díky tomu, že jak řidička, tak i převážené dítě byly připoutány bezpečnostními pásy, nedošlo kromě šoku k jejich zranění. Vozidlo bylo vybaveno alternativním pohonem na plyn (PB), k úniku plynu však naštěstí narozdíl od drobného úniku benzínu nedošlo. K dobru řidičky je nutno podotknout, že vozidlo bylo vybaveno 4 novými zimními pneumatikami, které však na čistém ledu nepohly.


06.12.2005, 19:34 | Sucharda Jiří