10. 9.2005 – varnsdorfská soutěž

19.09.2005, 08:00 Novinky

Rok se sešel s rokem a máme tady zase naší soutěž…

10. ročník Memoriálu Jaromíra Urválka (dlouholetého aktivního velitele – duchovního otce naší Tatry a pásových Mazurů) o putovní pohár hasičů města Varnsdorfu měl letos naprosto netradiční počasí. Sluníčko od rána až do oběda všechny soutěžící tak překvapilo a zaskočilo, že téměř v každém útoku se vyskytla nějaká chyba či zádrhel. Jednomu vyletěla hadice od rozdělovače, druhému zase někdo vypnul benzín, třetí už nedotáhl plné hadice k rozdělovači apod. Přesto všech 7 mužských a 3 ženská družstva dokončila soutěž, nebyl žádný protest a také ani jeden trestný bod!!!. Nakonec zaslouženě v kategorii žen vyhrálo družstvo z Vilémova, v mužské části poslední startující družstvo z Velkého Šenova. Všem družstvům musíme poděkovat za vzorné chování a kázeň, organizátorům za vzorně připravenou a rychle „odsýpající“ soutěž.