Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

20.07. Dvanáctý den tábora

Tábor

Protože se nám rychle přiblížil definitivní konec tohoto tábora, vyrazili jsme na poslední velký celodenní výlet…

Autobusem jsme vyjeli na parkoviště pod Troskami a vzápětí už stáli před branou hradu. Po prohlídce hradu, nezbytném focení (tentokráte i s dravci) a střílení z luku, jsme dále pokračovali pěšky na Nebákov. Nemilé bylo naše překvapení, že Nebákovský rybník je vypuštěn a opravuje se, neboť jsme se u něj chtěli občerstvit a odpočinout. Proto jsme oběd trošku opozdili a pokračovali dále. Po obědě jsme pokračovali údolím dále kolem slavných filmových rybníků až zpátky do Borku, kde na nás už čekal autobus. Po cestě na nás čekaly další nástrahy v podobě krásných pravých hřibů, stánků se suvenýry, občerstvením, čerstvým pečivem apod. Autobusem jsme přejeli do Rovenska pod Troskami, kde jsme si prohledli historickou zvonici s obrácenými zvony (za mírný poplatek nám paní průvodkyně zazvonila) a na závěr výletu jsme si dali rozchod na náměstí. Před večeří jsme se autobusem vrátili do tábora. Protože se zhoršilo počasí a začalo pršet, další program venku už se nekonal.


22.07.2005, 08:00 | Sucharda Jiří