19.07. Jedenáctý den tábora

21.07.2005, 18:00 Novinky

V úterý dopoledne jsme se věnovali hasičině a to praktickým nácvikům požárního sportu. Odpoledne jsme vyrazili znovu do Jičína…

Dopoledne si někteří poprvé v životě vyzkoušeli v praxi požární sport. Naopak pro některé to byla běžná rutina. Na nácvik jsme pozvali i děti a pedagogy z Jedličkova ústavu a někteří si i sami vyzkoušeli stříkání z proudnice. Po obědě a poledním klidu jsme vyrazili autobusem do Jičína, kde jsme navštívili hasičskou zbrojnici HZS. Po prohlídce moderní i historické techniky jsme se přesunuli do aqua centra, kde jsme měli od majitelů kempu zaplacenou hodinu plavání. Ještě jsme si sami jednu přikoupili a strávili odpoledne cachtáním v bazénu. Pak jsme prošli městem, utratili další korunky a vrátili se zpět do tábora. Po večeři a doplnění sil si pak zatancovali při novém „disco“ mixu dýdžeje Baloo, což také ve všech věkových kategoriích hojně využili :-)