Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

18.07. Desátý den tábora

Tábor

Bylo pondělí, zavírací den na hradech a zámcích, tak jsme ho využili na návštěvu světově proslulé ZOO a Safari ve Dvoře Králové…

Co říci o návštěvě v ZOO? Je prostě krásná, úžasná, úchvatná a my měli to štěstí, že byl krásný letní den, a my mohli většinu zvířat vidět sice ve stínu, ale venku. Začali jsme jízdou vláčkem, následně Safari busem a pak pěší prohlídkou venkovních i vnitřních expozic. Kromě živých zvířátek jsme také obdivovali zvířátka, dřevěná a spoustu obrázků a modelů v celém areálu. Pět hodin strávených v blízkosti zvířátek všechny tak unavilo, že cestou zpět téměř všichni usnuli. Jelikož jsme byli pěkně ukodrcaní, šli jsme se hned po příjezdu vykoupat. Po večeři jsme koupání pro jistotu zopakovali.


21.07.2005, 13:00 | Sucharda Jiří