Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

15.07. Sedmý den tábora

Tábor

A máme za sebou půlku tábora :-( od dnešního večera budeme stříhat „metr“…

Dopoledne probíhala základní odborná příprava, ve které se zejména nováčkové našeho tábora seznámili se základy požární techniky a výzbroje, kterou nakonec mohli večer vidět v simulované akci. Tohoto úkolu se zhostil Robert. V odpoledních hodinách děti v lese soutěžili v architektonické soutěži O nejlepší lesní „domečky“ či sídla, jak je vidět z fotografií. Po vykoupání a večeři jsme se sešli všichni u táboráku (tentokrát bez buřtů). Program si připravily jednotlivé oddíly a viděli jsme mj. břišní tanec, aerobic a vrcholem byla ukázka „výjezdu k požáru a zásahu na jednu z chatek“ i se záchranou raněných.


19.07.2005, 08:00 | Sucharda Jiří