11.07. Třetí den tábora

14.07.2005, 18:00 Novinky

Další den tábora byl zasvěcen návštěvě města Jičína, odpolednímu koupání a večerní diskotéce…

Hned po snídani jsme se „nalodili“ do našeho busíku a odjeli do Jičína. Autobus jsme zanechali na autobusáku a vyrazili do centra. Jednotlivé skupinky pak brázdili celé dopoledne město, prohlíželi obchůdky, nakupovali zmrzlinu, chybějící dobroty a suvenýry. Někteří využili i otevřenou vyhlídkovou věž a shlédli město a okolí pěkně z vrchu. Po dobrém obědě (zde je na místě opět pochválit personál kuchyně za přípravu vynikající stravy!) a nezbytnému odpolednímu odpočinku jsme využili přízeň počasí a vrhli se opět do vln bazénků :-). Na večer připravil tradičně dídžej Balů na pódium v jídelně diskotéku, letos doplněnou světelnými efekty v podobě barevné hudby a stroboskopu.