Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Úpravy Tatry 813 CAS 32 speciál

Technika

Během jarních měsíců se naši členové opět pustili do úprav stávající techniky. Jako první se rozhodli pro úpravu našeho „mazlíka“ Tatry 813…

Již v minulém roce jí Milan vyrobil zadní spouštěcí stupeň, nedávno jsme Vám ukazovali montáž elektrického navijáku a nástřik přední části kabiny a kol. Teï přišel na řadu také interiér – konkrétně ubrání dvou sedaček a výroba držáků na čtyři dýchací přístroje Saturn S 7 a čtyři záložní lahve. Dalším doplňkem je i montáž 2 ks amerických baterek Streamlight s trvalým dobíjení. Jako pověstná třešnička na dortu přední části kabiny je montáž krásných, červených gumiček do stěračů, což jsem ještě neviděl :-). Jen tak dál, ale chtělo by to větší angažovanost více členů!


07.05.2005, 08:00 | Sucharda Jiří