22. 3.2005 Varnsdorf, dopravní nehoda

31.03.2005, 08:00 Nehody

„Je jaro a berušky vylétly“ řekla si většina lidí, s oteplením však na silnici vyrazili i natěšení motorkáři a ne vždy to dopadlo dobře…

Hned druhý jarní den tak skončil v nemocničním ošetřování řidič motocyklu jedoucí ve směru od osady Studánka. V překrásném počasí mu samozřejmě pomalu jedoucí auta vadila v rozletu a pramálo mu vadilo, že brzdí také z důvodu, že první vozidlo kolony začíná odbočovat vlevo. Pak už jen následoval úlek, náraz do přední části vozidla Škoda Felícia a divoký „letopád“ přes obrubník těsně vedle sloupu veřejného osvětlení a parčík až ke vchodu do autosalónu Škoda. Co zbylo z krásného motocyklu a také z lesoparkové výsadby už vidíte sami na následujících fotografiích. řidič naštěstí divoce vypadající nehodu přežil.