Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Brigáda v hasičárně

Zbrojnice

Tutu sobotu pokračovaly v hasičárně stavební práce…

Po více než 8-ti letech jsme se vrátili k dokončení (nahození a začištění) původních spojovacích otvorů mezi stáním HZS a JSDH. Dále byly vyřezány a odstraněny další původní technologické rozvody (středotlaký rozvod plynu k původním kotlům) a blížíme se k finále, což by mělo být zateplení nových oken polystyrenem a omítkou a pak už jen podlahy a malování! To je však velké sousto především finanční, takže uvidíme. Iniciativy a prací se opět ujal můj zástupce Milan Fiala za pomoci Tomáše Hazdry, Jirky Effenbergera a Petra Ludviga.


08.03.2005, 08:00 | Sucharda Jiří