PF 2005

31.12.2004, 17:00 Novinky

Na závěr letošního roku malé přáníčko…

Vážení a milí naši čtenářové, příznivci a návštěvníci. Dovolte nám, abychom Vám na závěr letošního roku popřáli hodně štěstí, zdraví, lásky a osobních úspěchů v roce 2005. Tento rok byl pro všechny hasiče významný, jelikož v něm oslavili 140. výročí založení prvního českého sboru dobrovolných hasičů ve Velvarech. Z hlediska akcí byl také významný velkolepými oslavami v Litoměřicích a setkáním hasičů tamtéž. Nejvýznamnější byl však pro náš server, jelikož jsme získali ocenění nejvyšší a také nejprestižnější – získali jsme první místo za nejlepší WWW stránky dobrovolných hasičů v české historii. Tato údalost nás zavazuje k tomu, abychom se stejnou pílí a láskou pro Vás připravovali další a další zajímavosti ze života hasičů a to nejen varnsdorfských. I pro výjezdovou jednotku byl tento rok dost náročný, počítadlo zásahů se zastavilo na čísle 73 a to také není málo. Proto Vám nyní ze srdce přejeme vše dobré pro rok příští, rok 2005 – Na zdraví!
Jirka a Jana – redakční tým