22.08.2009 – Krajské kolo v požárním sportu mužů a žen

22.08.2009, 21:21 Novinky

V sobotu 22. srpna 2009 proběhlo krajské kolo dospělých (muži a ženy) na fotbalovém stadionu ve Varnsdorfu pod záštitou starosty města.


Desítky mužů a žen se v sobotu sešly ve Varnsdorfu, aby se utkaly v požárním sportu, a to v krajském kole soutěže. Záštitu nad sportovní událostí převzal varnsdorfský starosta Ing. Josef Poláček. Ten v úvodu předal pamětní listy města dvěma profesionálním hasičům Janu Šepsovi a Josefu Kroupovi, kteří úspěšně reprezentovali Varnsdorf i celou republiku na celosvětových hrách hasičů, policistů a celníků v kanadském Vancouveru.

Autor: Děčínský deník

Rozšířená fotogalerie na stránkých varnsdorfských hasičů:
https://hasici.varnsdorf.cz/foto/20090822_Akce_KrajskeKoloPozarniSport_Michalek.

Výsledky krajského kola naleznete na stránkách SH ČMS kraje Ústeckého.

Také si můžete přečíst celý článek v Děčínském deníku :-)

[googleMap]map[/googleMap]