Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

05. 02. 2009 – „Požár“, Varnsdorf, Raisova

Požáry

05.02. 18:47:27 POZAR, NIZKE BUDOVY, I.st. Decin, Varnsdorf, Raisova, chatova oblast mezi Raisovou a Na Pastvinach – neco tam hori – vidi i plameny.

Po nahlášení plamenů v hustě zastavěné chatové a zahrádkářské části Varnsdorfu vyjela jednotka HZS a jednotka SDH na průzkum dané oblasti. Po důkladném koordinovaném prohlédnutí Špičáku za přispění MP Varnsdorf byl zásah zrušen – jednotky již žádné plameny ani známky hoření nenašly. Jedná se již o opakovanou záležitost, kdy v prostoru kopce Špičák vyšlehnou vysoké plameny, které do cca 5 minut ustanou. Případem se dále zabývá Městská policie.

[googleMap]map[/googleMap]


05.02.2009, 19:49 | Šafus Michal