Fotografie praporů SDH!

06.09.2004, 21:12 Novinky

Na chvilku mi dovolte ještě jednou zavzpomínat na Litoměřické hasičské slavnosti. Mimo jiné jste tam mohli vidět přehlídku a dekorování praporů SDH. Byla to krásná přehlídka a prostřednictvím našich stránek bych ji chtěla zachovat pro ty, co na Litoměřických slavnostech nemohli být.


Naším cílem není vytvořit sáhodlouhou kartotéku všech praporů co existují, ale shromáždit kousek historie z každého sboru.
Pokud Váš sbor vlastní prapor, byli bychom velmi rádi, kdybyste nám zaslali jeho fotografie spolu s následujícími údaji: Název sboru, rok založení sboru, předpokládaný vznik praporu, kraj odkud sbor pochází, případnou www a mailovou adresu sboru a libovolné informace o sboru pro doplnění profilu. Fotografie obou stran praporu v min. rozlišení 640×480 pxl, ideálně 800×600 pxl, zašlete na e-mailovou adresu webmastera těchto stránek. Budeme rádi, když tuto zprávu budete šířit dále.