Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Posezení v Prishtině

Akce

Protože jsme byli celý rok hodní, dohodli jsme se, že za peníze získané za odvoz železa uspořádáme posezení pro výjezdovou jednotku SDH Varnsdorf v pizzerii Prishtina.

Koupili jsme tedy vepřovou kýtu, velitel nám vlastnoručně naložil utopence a paní Ducháčková napekla pagáče. Vedení restaurace nám přislíbilo místo na grilu, dostatek místa na sezení i lidi, kteří se o nás budou starat. Samozřejmě jsme pro tuto příležitost odhlásili výjezdovou jednotku na OPIS z výjezdu. Tato kombinace spolu s počasím vyšla skvěle a děkujeme pizzerii Prishtina, že se o nás starali jako o vlastní. Jak nám chutná můžete ostatně vidět na fotografiích níže.


18.08.2004, 22:55 | Ducháčková Jana