Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Letní tábor XIV. a závěrečná zpráva

Tábor

Tak se čas naplnil a pro letošní rok tady máme poslední reportáž z našeho tábora v Novém Městě…

Tak jako vše co končí, je i tady trocha nostalgie a smutku. Na druhou stranu končí-li něco, pak to také znamená, že něco nového začíná. Poslední den byl už pouze v duchu balení, uklízení, předávání jednotlivých vyklizených objektů a slavnostního nástupu. Během tohoto nástupu byly zveřejněny výsledky všech táborových akcí a rozdány ceny a diplomy. Samozřejmostí je také malý „cestovní“ diplom všem absolventům za účast a diplom s fotografií všech účastníků obdržela na památku i šéfová celého tábora paní Blanka Semerádová, které a celému jejímu kolektivu ze srdce za všechno děkujeme. Tak zase někdy příště na shledanou!


13.08.2004, 14:00 | Sucharda Jiří