32. a 33. týden – Varnsdorf – obtížný hmyz

12.08.2004, 14:00 Hmyz

V těchto dvou týdnech se zejména po reportáži v televizi roztrhl se zásahy na obtížný hmyz příslovečný pytel…

Od pátku do středy jsme absolvovali celkem 10 samostatných nebo kombinovaných zásahů v různých místech a prostorách, zejména se jednalo o zásahy na vosy, v několika případech také na sršně. Ve většině případů byl použit vysavač Partner, nebo chemické přípravky. S nekterými zásahy se zde můžete seznámit:

Na snímcích 1-5 múžete vidět krásné vosí hnízdo v rozvodné elektroskříni na rodinném domě.

Na snímcích 6-10 se jedná o likvidaci vosího hnízda nad překladem u okna ze strany půdního prostoru – toto hnízdo se nepodařilo najít a zlikvidovat!

Na snímcích 11-14 je vidět likvidace dvou hnízd v prostoru nad okny v půdní vestavbě. Zde se jednalo o hnízdo v délce cca 1,2 metru a v několika patrech nad sebou (takový vosí plochý paneláček)

Na zbylých fotografiích je likvidace vosího hnízda ve třetím patře panelového domu za pomoci AZ 30 na podvozku IFA W 50 L. I ze byla použita kombinace vysavač/chemický přípravek a také kombinace HZS/SDH.