Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Napsali o nás ve Veřejné správě

Média

Ještě v červenci o našem úspěchu psali v časopise Veřejná správa…

„Během hasičských slavností v Litoměřicích, které proběhly ve dnech 4.-5. června, byly vyhlášeny výsledky soutěže „O nejzajímavější internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů“. Soutěž byla pořádána Sdružením pro obnovu a zachování historických hasičských tradic www.hasicsketradice.cz ve spolupráci s odborem tisku a public relations Ministerstva vnitra. Na prvním místě se umístily stránky Sdružení dobrovolných hasičů ve Varnsdorfu hasici.varnsdorf.cz. Pohár z rukou ministra vnitra Stanislava Grosse převzal velitel Jiří Sucharda.“


06.08.2004, 12:00 | Sucharda Jiří