Letní tábor XI. zpráva

04.08.2004, 22:01 Novinky, Technika, Výbuchy, Hmyz

Tak jsem to teï trosku časově zanedbal, ale ten tábor musíme trošku dohonit :-)

Aby měli dětičky dobrou fyzičku, a také aby z tohoto tábora v samém srdci Jizerských hor něco měli, vypravili jsme se naším busíkem do Ferdinandova nad Hejnicemi a odtud po modré turistické značce vzhůru k vodopádům na Velkém a Malém Štolpichu. Bohužel jsme se však nějak špatně podívali do mapy, ze které jsme pochopili, že při návratu uvidíme celý krásný Velký vodopád Štolpich. Tak jsme vystoupali podél vodopádu na Malém Štolpichu až na rozcestí Bílá kuchyně, odtud se přesunuli po žluté na Hřebínek a spustili se po zelené dolů k Velkému Štolpichu. Bohužel, když jsme ucaprtaní většinou v holinkách dorazili k rozcestí pod Velkým Štolpichem a zjistili, že k vodopádu je to ještě 1,5 km do kopce, protentokrát jsme to vzdali a tento atraktivní výlet máme v zásobě zase někdy na příště…