Naviják za výhodnou cenu

03.08.2004, 09:05

Protože jsme na naši tatru sháněli vhodný naviják pro vyprošťování předmětů apod., dostali jsme se náhodou na stránky firmy Noell, kde nabízí naviják za skutečně bezkonkurenční cenu.

Neodolali jsme a objednali ho. Dlouhou dobu nebyl skladem a až nyní se nám jej podařilo sehnat. Zatím tento typ (24 V) nemáme vyzkoušený, ale podle referencí od majitelů a uživatelů dříve nabízených 12-ti voltových typů se jedná o spolehlivé zařízení. Uvidíme… Pro informaci případných zájemců uvádím nějaká data:

Naviják A – 4300 kg 12 V NOELL

Naviják poslouží při manipulaci s lodí, vozidlem, případně jakýmkoli jiným těžkým předmětem. Technické provedení tohoto výrobku nabízí komfortní manipulaci a údržbu. Napájení pomocí akumulátoru vozidla, na kterém je naviják nainstalován, oceníte především v místech bez možnosti připojení k elektrické síti a umožní Vám snadnou manipulaci bez nutnosti připojení prodlužovacích síťových kabelů, agregátů, apod. Masivní konstrukce výrobku zaručuje Vaši spokojenost s jeho provozem a zároveň jeho dlouhou životnost. Jmenovitý tah jedním směrem 4300 kg, motor 5,5 hp/4,0 kW, sériové vinutí. řízení na dálkové ovládání, 3,7 m vedení. Převody třístupňové, planetové. Převodový poměr 265:1. Spojka – přenos kluzným kroužkem. Brzdný účinek – automatický v bubnu. Velikost bubnu – průměr 63,5 mm, délka 224 mm. Lano – délka 28 m, průměr 8,3 mm. Vodítka – čtyřcestné válečky. Baterie – doporučené 650 CCA min. pro navíjení. Vodiče baterie 1,83 mm. Povrch – černý/tmavě šedý. Hmotnost netto 38 kg, brutto 42,5 kg. Celkové rozměry: délka 562 mm, šířka 160 mm, výška 218 mm. Rozteč montážních otvorů 254 x 114,3 mm.

Cena 14900.00 Kč bez 19% DPH