Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

Naviják za výhodnou cenu

Protože jsme na naši tatru sháněli vhodný naviják pro vyprošťování předmětů apod., dostali jsme se náhodou na stránky firmy Noell, kde nabízí naviják za skutečně bezkonkurenční cenu.

Neodolali jsme a objednali ho. Dlouhou dobu nebyl skladem a až nyní se nám jej podařilo sehnat. Zatím tento typ (24 V) nemáme vyzkoušený, ale podle referencí od majitelů a uživatelů dříve nabízených 12-ti voltových typů se jedná o spolehlivé zařízení. Uvidíme… Pro informaci případných zájemců uvádím nějaká data:

Naviják A – 4300 kg 12 V NOELL

Naviják poslouží při manipulaci s lodí, vozidlem, případně jakýmkoli jiným těžkým předmětem. Technické provedení tohoto výrobku nabízí komfortní manipulaci a údržbu. Napájení pomocí akumulátoru vozidla, na kterém je naviják nainstalován, oceníte především v místech bez možnosti připojení k elektrické síti a umožní Vám snadnou manipulaci bez nutnosti připojení prodlužovacích síťových kabelů, agregátů, apod. Masivní konstrukce výrobku zaručuje Vaši spokojenost s jeho provozem a zároveň jeho dlouhou životnost. Jmenovitý tah jedním směrem 4300 kg, motor 5,5 hp/4,0 kW, sériové vinutí. řízení na dálkové ovládání, 3,7 m vedení. Převody třístupňové, planetové. Převodový poměr 265:1. Spojka – přenos kluzným kroužkem. Brzdný účinek – automatický v bubnu. Velikost bubnu – průměr 63,5 mm, délka 224 mm. Lano – délka 28 m, průměr 8,3 mm. Vodítka – čtyřcestné válečky. Baterie – doporučené 650 CCA min. pro navíjení. Vodiče baterie 1,83 mm. Povrch – černý/tmavě šedý. Hmotnost netto 38 kg, brutto 42,5 kg. Celkové rozměry: délka 562 mm, šířka 160 mm, výška 218 mm. Rozteč montážních otvorů 254 x 114,3 mm.

Cena 14900.00 Kč bez 19% DPH


03.08.2004, 09:05 | Ducháčková Jana