Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

23. 7. 2004 – požár automobilové plošiny

Požáry

Dnes dopoledne došlo na silnici mezi městy Rumburk a Varnsdorf k požáru automobilové plošiny Tatra 148 MP 27…

K požáru došlo vlivem technické závady (zkrat na elektroinstalaci) a velkého tepla po vyjetí prudkého kopce. Přestože řidič ihned volal o pomoc a sám použil na hašení hasící přístroj, při příjezdu hasičů z SDH Rumburk a HZS Varnsdorf byl již motorový prostor zcela zachvácen plameny. Smůlou je mj. i to, že se jedná o smluvní plošinu, která vyjíždí v případě potřeby pro hasiče ve Varnsdorfu a v Rumburku. Předpokládaná doba opravy je minimálně dva dny.


23.07.2004, 15:59 | Sucharda Jiří