Letní tábor V. zpráva

11.07.2004, 20:00 Novinky

A pro změnu tady máme z novoměstského tábora další zprávičku …

Pátý den nebyl ničím výjimečný, dopoledne jsme trénovali hasičské disciplíny, pilovala se zejména příprava německé štafety, která nám stále ještě dělá trošku problémy. Odpoledne jsme operativně upravili program, tak abychom využili pěkné počasí a věnovali se pouze koupání a slunění (což někteří přehnali a poznali večer :-). V půl osmé byl večerní nástup, kde kromě programu na další den obdržela česká strana pro děti „psí známky“ – tradiční suvenýr, který již neodmyslitelně patří v různých formách k našim táborům. Letos tedy jako vojenská známka na koženém řemínku na krk. Po nástupu následovala diskotéka s medvědem Balůem.

Autoři fotografií: Jiří Sucharda, Ivan Sucharda, Otto Zeisel, Nikola Turková