Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

16. 8. 2008 – 140 let založení SDH Mimoň

Akce

Oslavy 140 let od založení sboru dobrovolných hasičů v Mimoni sice proběhly za vytrvalého deště, přesto však vodě odolní jedinci měli možnost shlédnout spoustu zajímavého, jako např. spanilou jízdu hasičské techniky, ukázku zásahu na hořící automobil či práci s hydraulickým vyprošťovacím zařízením.

Jednotka SDH Varnsdorf se zúčastnila s technikou CAS 24 T815 TERRNo1 v počtu 1+4. Video z akce, kde dozajista poznáte i velitele jednotky z Varnsdorfu, můžete spustit ze stránek Mitel-tv.cz (přímý odkaz na video).

Zdroj úvodního textu: Mitel-tv.cz

[googleMap]map[/googleMap]


16.09.2008, 08:00 | Šafus Michal