Hasiči.Varnsdorf.cz

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky
Vítěz soutěže o nejlepší internetové stránky Sboru dobrovolných hasičů 2004

28. 6. 2004 – Varnsdorf, požár

Požáry

Ani pondělní večer nebyl klidný. Vyjeli jsme na vietnamské tržiště vyvětrat zakouřené prostory.

Ve skutečnosti jsme však nejen my, ale i vietnamci a potažmo i majitel benzínové čerpací stanice Via měli dost kliku, že kolemjdoucí manželé na procházce si všimli kouře a duchapřítomně informovali obsluhu, která ihned volala 150. V místnosti, kde došlo ke vznícení elektroinstalace u staré ledničky bylo totiž v její blízkosti hned šest PB lahví (2 x 10 kg, 4 x 2 kg), které by celý objekt srovnaly se zemí! Po nasazení přetlakového ventilátoru a odvětrání byl začerněný objekt předán na dohlídku zástupci majitele.


01.07.2004, 10:50 | Ducháčková Jana